Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Recital "Mężczyzna prawie idealny"

Recital "Mężczyzna prawie idealny"
 
Wokalista zagrał więcej niż sto osiemdziesiąt recitali solowych w całym kraju oraz w Amsterdamie, Brukseli, Berlinie, Pradze, na Cyprze i w Wiedniu.
gdzie?Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa
Droga na Szymaszkową 1, 34-500 Zakopane
kiedy?5 maja 2017 od 20:00

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Artura Gotza, który urodził się w Krakowie. Jest aktorem młodego pokolenia oraz wokalistą i absolwentem PWST imienia L. Solskiego, w mieście Kraków, Filia Wrocław rok 2006. Na scenie występuje od 11-tego roku życia. Natomiast w wieku lat 15-stu zaczął współpracować z Teatrem znajdującym się w Londynie: The Imagination. Aktualnie jest aktorem warszawskim występującym w Teatrze "6 piętro" oraz łódzkim Teatrze Nowy imienia K. Dejmka.

Od roku 2006 do 2009 pracował jako aktor Teatru Rozrywki, w mieście Chorzów. Prowadził również współpracę z Współczesnym Teatrem oraz Teatrem Kamienica, w mieście Warszawa. Artur Gotz debiutował jako wokalista w Piwnicy pod Baranami, Kraków. Tam współpracował z Zygmuntem Koniecznym - kompozytorem. Wydał singiel, pod tytułem: "Usposobienie przyjemne", w sierpniu roku 2010 natomiast odbyła się premiera debiutanckiego albumu aktora, o tytule: "Obiekt seksualny", na którym znalazło się siedemnaście utworów, a ich tematyka to sprawy damsko-męskie.

W roku 2015, dokładniej w Walentynki miała miejsce premiera drugiej płyty artysty, pod tytułem: "Mężczyzna prawie idealny". Znajdują się tam satyryczne piosenki napisane przez Agnieszkę Chrzanowską. Wokalista zagrał więcej niż sto osiemdziesiąt recitali solowych w całym kraju oraz w Amsterdamie, Brukseli, Berlinie, Pradze, na Cyprze i w Wiedniu. Odbył także dwa tournee po Stanach Zjednoczonych. odwiedził wówczas Los Angeles, New Jersey, Las Vegas, Boston, Seattle oraz San Diego.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zapraszamy już 5 maja 2017 roku, do Zakopanego.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl