Recital Mariusha, czyli wieczor z Disco-Liryko: Boto Walentynki - koncert

Recital Mariusha, czyli wieczor z Disco-Liryko: Boto Walentynki - koncert
Artysta przybrał pseudonim Mariush oraz postarał się stworzyć unikalny styl w muzycznej historii, czyli disco-liryko.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
14 lutego 2018 od 21:00
Za ile?
30 zł

Na wschodzie swój rozkwit ma muzyka disco-polo. Południe szczyci się natomiast artystami, którzy śpiewają wciąż poezję. Obie zwaśnione strony pogodzić postanowił człowiek z północy, nazwiskiem Szymon Jachimek. To członek nie działającego już niestety Kabaretu Limo. Artysta przybrał pseudonim Mariush oraz postarał się stworzyć unikalny styl w muzycznej historii, czyli disco-liryko. Ten gatunek stwarza możliwości bardzo różne. Tutaj taniec może spotkać się z głęboką refleksją, zespół Boys z Wisławą Szymborską, zaś głębokie metafory ze zwykłym "hej nananana".

W trakcie wieczoru z muzyką disco-liryko znajdzie się na scenie Mariush, a także towarzyszący mu Hubert - pianista. Między swymi hitami, jak na przykład: „Czemu nie ma ciebie tu, krowa smutno robi mu”, czy innych artysta dzieli się swymi rozmyśleniami na temat pogody, kobiet, czy życia w Ciechanowie. Potrzeba tak naprawdę niewiele, żeby stworzyć przebój disco-polo, jeden numer jest improwizowany całkowicie na podstawie pomysłu, który proponuje widownia. Bohaterką piosenki jest, rzecz jasna, kobieta, ponieważ niezwykle trudno jest wyobrazić sobie Mariusha oraz muzykę disco bez wyznania miłości ku płci przeciwnej.

Recital Mariusha jest zabawnym i inteligentnym komentarzem ku niezwykłej w ostatnim czasie popularności disco-polo w Polsce. Komentarzem pozbawionym wulgarnych żartów oraz natrętnego szyderstwa. Zaprosimy Państwa ku lepszemu światu, w którym muzyka disco-polo bawi, zaś poezja ... również bawi.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy zatem już 14-go lutego 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Zaczynamy o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl