Recital Kabaretowy - Rafał Jędrzejczyk

Recital Kabaretowy - Rafał Jędrzejczyk
Rafał Jędrzejczyk jest aktorem zarówno teatralnym, jak i filmowym, artystą kabaretowym, konferansjerem, którym swoje zawody z wielkim powodzeniem wykonuje już wiele lat.
Gdzie?
Scena Kamienica
Lelewela J. 15, 53-505 Wrocław
Kiedy?
9 lutego 2019 od 18:00
Za ile?
40 zł
Organizator
Scena Kamienica

Zapraszamy państwa bardzo serdecznie na wieczór kabaretowy podczas którego, będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć przeboje kompozytorów ze słynnego kabaretowego ośrodka, wykonane brawurowo słowem i muzyką!

Rafał Jędrzejczyk jest aktorem zarówno teatralnym, jak i filmowym, artystą kabaretowym, konferansjerem, którym swoje zawody z wielkim powodzeniem wykonuje już wiele lat. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, a po dziś dzień jest w gronie najważniejszych artystów i aktorów, grających w Starym Teatrze w Krakowie. Na tej scenie występuje regularnie od 39 lat. W późniejszym czasie Jędrzejczyk zaczął również grać w różnych obrazach zarówno filmowych, jak i teatralnych, które tworzone były przede wszystkim przez reżyserów wywodzących się ściśle ze środowiska teatralnego. Rok 1999 przyniósł mu rolę w adaptacji filmowej pod tytułem "Przygód dobrego wojaka Szwejka", w 2001 roku gościnnie zagrał w "Świecie według Kiepskich" oraz w takich serialach jak: "Blisko, coraz bliżej", "Pierwsza Miłość" czy "Z biegiem lat, z biegiem dni". Na chwilę obecną poświęca się konferansjerce.

Scena jest jego żywiołem, czuje się tam jak ryba w wodzie, dlatego też imprezy czy przyjęcia, które prowadzi cechuje wspaniała atmosfera i mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Prowadzi mniejsze imprezy na zlecenia różnych firm, ale pracuje również przy dużych festiwalach. Już niemalże 30 lat jego życie zawodowe, związane jest z kabaretem krakowskim.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Program wieczoru:
Gwiazda kabaretu wykona wspaniałe utwory kompozytorów z Piwnicy pod Baranami. 

Wystąpią:
- gwiazda Kabaretu Piwnicy pod Baranami: Rafał Jędrzejczyk
- na kontrabasie zagra Jarosław Wilkosz
- na fortepianie zagra Paweł Pierzchała

Zapraszamy Państwa serdecznie już 9 lutego 2019 roku do Wrocławia do Sceny Kamienica o godzinie 18.00. Cena biletu: 40 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl