Recital Adriana Wiśniewskiego - Accantus na żywo

Recital Adriana Wiśniewskiego - Accantus na żywo
Na Recital zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go października 2018 roku, do wrocławskiej Sali Koncertowej Radia Wrocław imienia Jana Kaczmarka
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
6 października 2018 od 19:00
Za ile?
50 zł

Adrian Wiśniewski jest absolwentem Państwowej Wyższej Teatralnej Szkoły imienia L. Solskiego, w mieście Kraków, Wydział Aktorski ze specjalizacją estradowo-woalną. Poza tym zagrał on w dwóch dyplomowych przedstawieniach w reżyserii Wojciecha Kościelniaka: rola Demetriusza - "Sen Nocy Letniej. Trans Opera" i Józefa K. - "Proces - spektakl muzyczny". W pracach nad "Procesem" również pełnił rolę asystenta reżysera. Jego debiut przypadł na deskach Muzycznego Teatru Capitol, znajdującego się we Wrocławiu - zagrał tam Hipolita w "Idiocie", którego wyreżyserował W. Kościelniak. Ma na swym koncie epizody w serialach, między innymi: "Klan", "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", czy też "Pierwsza miłość".

Współpracuje obecnie z Teatrem Rampa - Warszawa, ze Studiem Accantus, a także z Muzycznym Teatrem "Tintilo", który wystawia swe spektakle w warszawskim Teatrze Rampa. Także udziela się w charakterze instruktora zajęć oraz warsztatów teatralnych.

"Accantus na żywo" - Recital Adriana Wiśniewskiego, piano: Kasia Mazurkiewicz.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na Recital zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go października 2018 roku, do wrocławskiej Sali Koncertowej Radia Wrocław imienia Jana Kaczmarka - TV Wrocław, znajdującej się przy Alei Karkonoskiej 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl