Rebekah - koncert
Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Rebekah, która jest jedną z artystów, wywierających trwałe i dobre wrażenie na niektórych większych postaciach sceny techno.
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
9 marca 2019 od 22:00
Za ile?
35 zł

Rebekah z UK (MORD/Soma/Perc Trax/Sonic Groove).

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Rebekah, która jest jedną z artystów, wywierających trwałe i dobre wrażenie na niektórych większych postaciach sceny techno. Inspirują ją najbardziej artyści, jak między innymi: Dave Clarke, Richie Hawtin, Derrick Carter, a także Billy Nasty. Gra aktualnie na największych klubowych imprezach, a także festiwalach na całej kuli ziemskiej, jak na przykład: Berghain, Fabric, Tresor, Atomic Jam, Cocorico, Studio 80, Guendalina, About Blank, Forsage, Tomorrowland, Exit, czy Awakenings.

Rezydentura dla Electricity (eventy) dała owoce, w postaci późniejszej współpracy z wydarzeniami cyklicznymi z Cocoon, jak również supportami dla artystów, jak: Dubfire, Sven Väth (OFFICIAL), LOCO DICE, czy Marco Carola oraz Luciano (Official Page). Mimo licznych bookingów Rebekah ma jeszcze trochę czasu, by propagować swą wizję nowoczesnej muzyki techno. Swoją motywację wewnętrzna artystka czerpie z pracy, którą wykonuje w studio, z uczuć, dźwięków, sztuki oraz energii. To płodny producent, wydający remiksy i single dla wytwórni, jak: Naked Lunch Records, CLR, Coincidence Records oraz Stolen Moments.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go marca 2019 roku, do sopockiego Klubu Sfinks 700, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl