Raz Dwa Trzy: Młynarski - koncert
Płyta, która powstała we współpracy właśnie z Wojciechem Młynarskim, zyskała wielkie uznanie pośród publiczności, a także zaszczyt podwójnej platyny oraz nagrodę Fryderyka w roku 2008
Gdzie?
Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
Kiedy?
17 września 2019 od 20:30

W tym roku minie dwanaście lat od nagrania kultowej płyty, pod tytułem: „RAZ, DWA, TRZY - MŁYNARSKI” przez formację Raz, Dwa, Trzy. Płyta, która powstała we współpracy właśnie z Wojciechem Młynarskim, zyskała wielkie uznanie pośród publiczności, a także zaszczyt podwójnej platyny oraz nagrodę Fryderyka w roku 2008 - kategoria: Album Roku Pop.

Grupa od roku 2007 zagrała z tym materiałem świetnie przyjęte koncerty, a było ich kilkaset, tak w kraju, jak również poza jego granicami. Dla upamiętnienia Mistrza Młynarskiego formacja ma w planach przypomnienie publice piosenek Wojciecha Młynarskiego w czasie wyjątkowego cyklu koncertów.

Koncert pierwotnie miał odbywać się 21-go maja, jedna został przeniesiony na zupełnie nowy termin, a mianowicie 17-go września 2019 roku, w warszawskiej Restauracji Kuźnia Kulturalna, znajdującej się przy ulicy Kostki-Potockiego S. 24. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl