Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Raz Dwa Trzy - koncert

Raz Dwa Trzy - koncert
 
Lider zespołu to Adam Nowak, który równocześnie jest kompozytorem, autorem tekstów, gitarzystą i wokalistą.
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?12 stycznia 2018 od 18:00
za ile?80 zł

Zespól Raz Dwa Trzy rozpoczął swoją działalność w roku 1990, w lutym, Zielona Góra. Już po kilku tygodniach zagrali swój pierwszy koncert w Zielonej Górze, było to dokładnie w Klubie, o nazwie "Zatem". Na wiosnę, roku 1990 formacja wzięła udział w Festiwalu Studenckim Piosenki, miasta Kraków i zdobyli tam Grand Prix imprezy, a także nagrodę za swoje teksty, aranże, muzykę, jak również nagrodę imienia Wojtka Bellona, Jacka Kaczmarskiego i nagrodę prywatną J.K. Pawluśkiewicza.

Grupa istnieje od dwudziestu pięciu lat, zaś od lat piętnastu grają w składzie niezmienionym, nagrywają oraz koncertują, tak w Polsce, jak i poza jej granicami. Lider zespołu to Adam Nowak, który równocześnie jest kompozytorem, autorem tekstów, gitarzystą i wokalistą. Ceni sobie szczególnie poetów wyrazistych, jak: Villon, Brecht, Brodski, Szymborska, ks. Twardowski, a także wykonawców charyzmatycznych, jak: Wysocki, Waits, Piaf, Cohen i inni.

Na koncert zapraszamy zatem serdecznie już 12-go stycznia 2018 roku, do kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury, które znajduje się przy ulicy Solnej 1. Zaczynamy o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl