Ray Wilson: Upon My Life Tour - koncert

Ray Wilson: Upon My Life Tour - koncert
Ray Wilson w trakcie koncertu zaprezentuje Państwu, tak solową twórczość, a w szczególności utwory, jakie zawierają się na najnowszej płycie podsumowującej dwudziestolecie solowej kariery
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
13 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
69 zł

Ray Wilson w trakcie koncertu zaprezentuje Państwu, tak solową twórczość, a w szczególności utwory, jakie zawierają się na najnowszej płycie podsumowującej dwudziestolecie solowej kariery, pod tytułem: „UPON MY LIFE”, a także największe przeboje formacji GENESIS. Usłyszycie zatem przegląd piosenek, które sięgają początków działalności zespołu, przez te późniejsze kompozycje przełomowe, jak również te, jakie Ray Wilson tworzył wspólnie jako frontman formacji na płycie, pod tytułem: “Calling All Stations”. Najnowsza płyta solowa Raya ukazała się w naszym kraju 31-go października 2019 roku.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go lutego 2020 roku, do gdańskiego Starego Meneżu, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 69 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl