Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ray Wilson - Genesis Classic- koncert

Ray Wilson - Genesis Classic- koncert
 
Magazyn "Classic Rock Magazin" wyróżnił Raya Wilsona jako jednego z najwybitniejszych i najlepszych brytyjskich wokalistów
gdzie?Amfiteatr
Gierymskich A. i M. 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?6 lipca 2017 od 20:00
za ile?80 zł

Już 6 lipca 2017 roku w Kołobrzegu w Amfiteatrze przy ulicy Gierymskich A. i M. wystąpi Ray Wilson! Wokalista ze Szkocji wykona zarówno kawałki kultowe grupy Genesis, ale również materiał autorski. Pojawią się mocne dźwięki i piękne, melodyjne, rockowe ballady. Będzie to koncert pełen muzycznych uniesień.

Już niespełna osiem lat, Ray Wilson mieszka w Poznaniu. Jest wokalistą i świetnym kompozytorem. Każdego roku daje ponad sto koncertów w różnych częściach świata, z taką liczbą bez problemu mógłby startować do księgi rekordów Guineessa.

W ubiegłym roku artysta odniósł duży, muzyczny sukces, wydając aż dwa, zupełnie nowe albumy. "Song for a friend" w wersji akustycznej i "Makes me think of home" w wersji rockowej z domieszką brzmienia elektrycznego. Zarówno jeden, jak i drugi album, spotkały się w Polsce z bardzo dobrą opinią i przyjęciem.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Ray Wilson na scenie wystąpi z muzykami zarówno z Polski, jak i ze Szkocji czy Niemiec z którymi na co dzień pracuje, wystąpi z: grającym na gitarze solowej- Ali Fergusonem, grającym na gitarze oraz śpiewającym w chórkach- Stevem Wilsonem, grającym na gitarze basowej- Lawrie Mcmillanem, grając na skrzypcach- Stephanie Hoelk, grającym na skasofonie Marcinem Kajperem , z Mariuszem Koszelem- grającym na perkusji oraz z Michałem Łyczakiem- piano.

Magazyn "Classic Rock Magazin" wyróżnił Raya Wilsona jako jednego z najwybitniejszych i najlepszych brytyjskich wokalistów, kompozytora, autora tekstów, którego ceni się przede wszystkim za wysoką jakość koncertową oraz niezwykłą charyzmę sceniczną. Niejednokrotnie Wilson potwierdzał, ze ma klasę i zasługuje na podziw, między innymi wtedy, kiedy podjął się współpracy z grupą "Genesis", zastępując wokalistę Phila Collinsa (rok 1996). Dwa lata przed tym wydarzeniem, zespół "Stilskin", debiutujący dopiero na scenie muzycznej, razem z Wilsonem stworzyli kawałek pod tytułem "Inside", ponadczasowy kawałek, który był numerem 1 na listach przebojów w tym także w Wielkiej Brytanii.

Wilson może pochwalić się współpracą z wieloma artystami, między innymi z Armin Van Buuren, Scorpions oraz RPWL.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl