Rasmentalism - Wrocław TANGO Tour - koncert
Koncerty formacji Rasmentalism to głównie profesjonalizm, świetny kontakt z publiką i wielką dawką energii.
Gdzie?
Bezsennosc Insomnia Club
Ruska 51, 50-079 Wrocław
Kiedy?
11 marca 2018 od 20:00

Serdecznie witamy miasto Wrocław! Pragniemy zaprosić Państwa na koncert premierowy z trasy, która promuje nową płytę zespołu Rasmentalism. Jest on miejską historią o miłości. Oparty głównie na własnych przeżyciach, ale również na cudzych. Jest to świadomy zabieg oraz zabawa formą, a także szczera radość z muzyki. Po prostu zatańczmy, można mylić kroki.

Przedstawiamy zatem Rasmentalism, który jest duetem klasycznym MC - Rasa oraz producenta - Ment XXL. Podejmują ze sobą współpracę od roku 2006. Działali sześć lat na niezależnej scenie i zdołali nagrać trzy świetnie przyjęte płyty: "Dobra muzyka i ładne źycie" (to nielegal 2008 roku wg magazynu, o nazwie Spinner Polska), "Hotel Trzygwiazdkowy", a także "Duże Rzeczy" nagraną razem z Weną. Nagrywając album, pt.: "Hotel Trzygwiazdkowy" podjęli współpracę z wytwórnią legendarną, o nazwie Junoumi Crew, przy czym wydali swe pierwsze winylowe Ep. Zagrali jak do tej pory kilkadziesiąt koncertów na terenie całego kraju. Z każdym koncertem napełniali wręcz po brzegi kluby, w których grali. Zespół wydał albumy studyjne regularne: "Za młodzi na Heroda", z roku 2013 oraz "Wyszli coś zjeść", z roku 2015.

Koncerty formacji Rasmentalism to głównie profesjonalizm, świetny kontakt z publiką i wielką dawką energii. Tytuł "1985" jest trzecią, oficjalną płytą, która powstała ze spontanicznej, jednak bardzo intensywnej pracy. Ukazała się natomiast 8-go kwietnia roku 2016 i zajęła miejce pierwsze w notowaniu OLIS. Formacja po premierze albumu zagrała kilkadziesiąt koncertów w całym kraju, a w tym drugi już raz na Open'er Festiwal, gdzie zgromadzili kilkanaście tysięcy fanów pod sceną.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa serdecznie 11-go marca 2018 roku, do wrocławskiego Klubu Bezsenność Insomnia. Wydarzenie zaczynamy o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl