Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ras Luta i Tun Up Sound w Starej Piwnicy! - Koncert

Ras Luta i Tun Up Sound w Starej Piwnicy! - Koncert
 
Ras Luta, a właściwie Adam Tersa to autor tekstów, kompozytor, aranżer, który działa na scenie polskiej już od dekady.
gdzie?Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
kiedy?16 lutego 2018 od 20:00

Ras Luta oraz Tun Up Sound zabrzmi we wrocławskiej Starej Piwnicy już 16-go lutego 2018 roku. Klub Muzyczny, zwany Stara Piwnica zatem serdecznie Państwa zaprasza na niezapomniany wieczór, który odbędzie się przy ulicy Krupniczej 15, od godziny 20:00.

Ras Luta, a właściwie Adam Tersa to autor tekstów, kompozytor, aranżer, który działa na scenie polskiej już od dekady. Jest on również laureatem plebiscytu prowadzonego na najlepszy głos polski reggae, w 2013 roku. Konkurs organizowany był przez branżowy miesięcznik, o nazwie: „Free Colours". Artysta na swoim koncie posiada, między innymi: występy na festiwalu Open'Er, Orange Music, Coke Live, Przystanek Woodstock, Festiwal Reggałowisko Bielawa Reggae, czy też Ostróda Reggae, który z kolei jest najbardziej prestiżową imprezą w muzyce reggae, w naszym kraju.

Prowadzi także artystyczną działalność nie tylko w kraju, ale również w Szkocji, Anglii, Niemczech, Irlandii, Czechach, Francji, Słowacji i Szwajcarii. W trakcie swej kariery prowadził współpracę, na przykład z: Krzysztofem Krawczykiem, Darkiem Malejonkiem, Sydnejem Polakiem, DJ'em FEEL-X, czyli słynnym Kalibrem 44, Rahimem, Fokusem z Paktofoniki, czy też z Hemp Gru. Dotychczasowa dyskografia artysty jest złożona z trzech płyt, które nagrywał we współpracy z legendarnym trio wokalnym, pod nazwą: Eastwest Rockers ("Jedyna Broń", rok 2008, Prosto; "Ciężkie Czasy", rok 2006, Karrot Komando oraz "Eastwest.FM", rok 2011, Karrot Komando. Poza tym ma na koncie dwa albumy solowe długogrające: "Jeśli Słyszysz", rok 2009, Prosto; "Uratuj Siebie", rok 2013, Karrot Komando, Ep akustyczny, pt.: "Rzeka Życia", rok 2014, Karrot Komando, a także koncepcyjny e-albumu, pt.: "Jak Na Początku", rok 2015. Teraz przygotowuje nagranie kolejnej solowej płyty, jak również czwartej płyty razem z Eastwest Rockers.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zespół Tun Up Sound został założony w roku 2014 przez Bucera sound, który prezentuje spectrum muzyki jamajskiej w stylu bardzo dynamicznym. Selekcja gatunkowa to przede wszystkim reggae & dancehall, oscylujące także wokół roots, raggamuffin, rub-a-dub, rap, również sięgając po jungle lub mash-up. Już od wielu lat prowadzi promocję najlepszego brzmienia jamajskiego jako współtwórca imprez regularnych oraz koncertów, które odbywają się we Wrocławiu. Prócz tego zasięg działania także obejmuje dużą ilość miast w naszym kraju, a także w Niemczech. Po jedynie dwóch latach swojej działalności wygrał w roku 2016 2 clashe: Big Bang ogólnopolski Soundclash oraz Melting Pot Clash - międzynarodowy. Dancehall Juggling i Finest Reggae.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl