Ragnar Ólafsson - koncert
Ragnar Ólafsson jest muzykiem wszechstronnym, multiinstrumentalistą oraz kompozytorem, który pochodzi z Islandii.
Gdzie?
Pub Cafe Szafe
Felicjanek 10, 31-104 Kraków
Kiedy?
23 września 2019 od 19:30
Za ile?
30 zł

Ragnar Ólafsson jest muzykiem wszechstronnym, multiinstrumentalistą oraz kompozytorem, który pochodzi z Islandii. Członek-założyciel paru formacji, z którymi wydawał płyty. Grywał w tych zespołach bardzo różnorakie gatunki - zaczynając od jazzu, poprzez operową muzykę, czy ludową, rockową, pop, po sam metal.

Znaną najlepiej z jego formacji jest Árstíðir, z którą wydał 4 płyty studyjne (z nich dwie dostały się na szczyt listy najpopularniejszych albumów na Islandii) oraz koncertował w więcej niż trzydziestu państwach. Muzyk napisał także muzykę do filmów.

W 2016 roku Ragnar Ólafsson zaczął swój projekt solowy pod własnym nazwiskiem, ukazując kolejną stronę twórczości. Jest to spokojne i nastrojowe granie, pozostające w klimacie singer-songwriter, alt country, czy też folk. Ragnar Ólafsson do Polski przylatuje na krótką koncertową trasę. Będzie koncertował ze wspaniałym skrzypkiem, nazwiskiem David Ra-Champari. Będą promowali debiutancką płytę, pod tytułem: Ragnara „Urges”, która zbiera pierwsze recenzje, swoją drogą bardzo pozytywne w muzycznej prasie.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go września 2019 roku, do krakowskiego Pubu Cafe Szafe, znajdującego się przy ulicy Felicjanek 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 129:30, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl