Rafał Dubicki Quartet – Story about emotions
Dubicki w muzycznym środowisku znany jest z tego, że lubi finezyjną swobodę dźwięków, wyznaje także swing.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
13 września 2019 od 21:00
Za ile?
45 zł

Pierwsza studyjna płyta z kompozycjami młodego wirtuoza trąbki Rafała Dubickiego, który po wielu latach współpracy między innymi z Sylwią Grzeszczak, Rayem Wilsonem, Michałem Sołtanem czy zespołem Pendofsky, postanowił zaprezentować się publiczności z własnymi utworami.

Jest to także pierwszy album wydawnictwa o nazwie Solton Art Group. Sam Dubicki mówi, że album będzie bardzo swobodnym ujęciem jego doświadczeń, gdzie nie poskąpił on wyraźnych akcentów oraz melodyjności. Dodał także, że jest to jazz, który narodził się za sprawą inspiracji złotych dzieci tejże muzyki. Dubicki w muzycznym środowisku znany jest z tego, że lubi finezyjną swobodę dźwięków, wyznaje także swing. Rafał Dubicki ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, które potwierdzają tenże wizerunek, między innymi: nagroda główna zdobyta podczas konkursu improwizacji na Festiwalu Baszta w roku 2016 czy nagroda główna, zdobyta w konkursie big bandów, który odbywał się w Nowym Tomyślu.

Chociaż "Story About Emotions" jest jego pierwszą płytą, to z całą pewnością oferuje solidny muzyczny warsztat i bardzo przemyślane muzyczne kompozycje. Jednostajność brzmienia to coś o czym słuchacze mogą zapomnieć, bowiem muzycy Rafała Dubickiego z ochotą dają się ponieść jego iście młodzieńczej fantazji i doskonale akcentują emocje każdego utworu- każdy z nich w inny, własny sposób.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

W skład kwartetu wchodzą:
- trąbka oraz flugelhorn- Rafał Dubicki
- gitara oraz wokal- Michał Sołtan
- na kontrabasie zagra Mateusz Woźniak
- na perkusji zagra Adam Lewandowski

Zapraszamy Państwa serdecznie już 13 września 2019 roku do Sopotu do Teatru Boto o godzinie 21.00. Cena biletu: 45 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl