Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rabit i Seeb'en UP

Rabit i Seeb'en UP
 
Ten muzyczny koktajl zaprawiony jest pazurem lat dziewięćdziesiątych, mieszanką muzyki elektronicznej oraz rockowej.
gdzie?Klub Atelier
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-729 Sopot
kiedy?od 17 czerwca 2017 21:00 do 18 czerwca 2017 05:00
organizatorKlub Atelier

Klub Atelier, sopocka scena przy alei Franciszka Mamuszki 2 ma zaszczyt zaprosić na imprezę, która odbędzie się 17 czerwca o godzinie 21:00 i potrwa na pewno do wczesnych godzin rannych kolejnego dnia. Specjalnie dla Państwa pojawi się nowy duet dj'ski: SEEB'EN UP oraz dj RABIT.

Zapraszamy, szykuje się dobra impreza, wpadajcie!

RABIT jak sama nazwa wskazuje gra dosyć energicznie,skocznie i wesoło. Zaskoczy Was oldscholowymi disco, funky oraz klasyką rocka. W repertuarze ma również najnowsze edycje gwiazd reprezentujących światową scenę elektroniczną. W żyłach płynie mu Bajor, Sting oraz Black Sabbath.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

DJ SEEB'EN UP porusza się w klimatach:
*90's
*szlagier pop
*electronische musik,
*indie rock.

Ten muzyczny koktajl zaprawiony jest pazurem lat dziewięćdziesiątych, mieszanką muzyki elektronicznej oraz rockowej. Doprawiony zaś odpowiednią dawką basu, przełamany szlagierem, hitem lekkostrawnym.

DJ SEEB'EN UPP wchodzi w skład TÉ. Bity Kolektiv. Artysta jest miłośnikiem rumu oraz bywalcem kamienistych plaż. Imprezy, które serwuje swym fanom skutkują zabójczym collagem muzyki rockowej i elektronicznej z ukierunkowaniem na lata dziewięćdziesiąte. DJ SEEB'EN UP tworzy w zaciszu domowym muzykę, o której zwykle mówi się, że się nie nadaje do tańca. Artysta chętnie zaskoczy Publiczność lubianym i znanym szlagierem.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl