Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Queen Symfonicznie- koncert we Wrocławiu

Queen Symfonicznie- koncert we Wrocławiu
 
QUEEN SYMFONICZNIE, jest absolutnym fenomenem, który w pierwotnej wersji zaplanowany był jako wydarzenie jednorazowe, jednakże szybko przeistoczył się w trasę koncertową wielkiego kalibru
gdzie?Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
kiedy?13 stycznia 2018 od 19:30
za ile?99 zł

Fanów muzyki zespołu QUEEN czeka wielkie wydarzenie. Niezwykły koncert, który łączy w sobie nieśmiertelną i ponadczasową muzykę grupy Queen oraz symfoniczne aranżacje, które wykonuje orkiestra Alla Vienna i chór Vivid Singers. Takim połączeniem możemy się cieszyć już od 5 lat, co bardzo cieszy każdego fana Queen.

QUEEN SYMFONICZNIE, jest absolutnym fenomenem, który w pierwotnej wersji zaplanowany był jako wydarzenie jednorazowe, jednakże szybko przeistoczył się w trasę koncertową wielkiego kalibru, odwiedzając największe sale w kraju. Do tej pory QUEEN SYMFONICZNIE koncertował ponad sto razy, gromadząc ponad 80-cio tysięczną publiczność. Wszystkie miejsca były wypełnione, co do ostatniego.

Projekt QUEEN SYMFONICZNIE przez ostatnie 3 lata, odniósł ogrom sukcesów. Koncerty, które odbyły się od 2014 do 2017 roku, były wypełnione przez publiczność do ostatniego miejsca. Bardzo często zdarza się, że muzycy w tej samej sali występują dwa razy, tak było np.w przypadku Filharmonii Wrocławskiej, Ślaskiej, Bałtyckiej, Szczecińskiej oraz w warszawskiej Sali PKiN.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Jesienią roku 2015 zespół miał przyjemność występować we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki , gdzie zagrali w składzie powiększonym przed ponad 1800 publicznością. Zimą 2016 roku, również w powiększonym składzie zagrali w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie gościnnie wystąpili również Michał Szpak i Joanna Woś.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Wrocławia do Sali Koncertowej Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław już 13 stycznia 2018 roku o godzinie 19:30 na wieczór niezapomnianych wrażeń!
Cena biletu: 99 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl