Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Quebonafide koncert

Quebonafide koncert
 
Dwa lata temu miała miejsce podwójna premiera kolejnego już materiału autorstwa Queby.
gdzie?Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
kiedy?25 listopada 2017 od 19:00

Klub Sfinks700 w Sopocie przy alei Franciszka Mamuszki 1 ma zaszczyt zaprosić na koncert polskiego rapera freestyle’owca. Koncert zaplanowano na 25 listopada 2017 roku, na godzinę 19:00. Quebonafide to członek duetu Yochimu. Duetu, który tworzy wraz z raperem Fuso. Artysta prowadzi także artystyczną działalność solową. Pochwalić się może współpracą z takimi artystami, jak: Białas, Solar, WhiteHouse, Te-Tris, Eripe, Planet ANM, Pawbeats, Dwa Sławy, Rasmentalism oraz Paluch.

Quebonafide działał od 2008 roku w podziemiu. Wydał wówczas aż trzy albumy. Wszystkie w duecie z Fuso. Duet nosił nazwę Yochimu. Raper zyskał rozgłos dzięki projektowi solowemu zatytułowanemu Eklektyka. Album ukazał się w 2013 roku, 31 lipca. Od tego czasu Quebonafide zaczął gościnnie pojawiać się w towarzystwie coraz liczniejszej grupy raperów. Szczególną datę stanowi termin 31 grudnia z 2013 roku. Wtedy światło dzienne ujrzał album, który Quebonafide wydał wspólnie z raperem Eripe. To podziemne wydanie zyskało nazwę Złota Płyta. Rok później artysta zaznaczył swą obecność utworem "Euforia", który znalazł się w albumie Utopia Pawbeatsa.

Dwa lata temu miała miejsce podwójna premiera kolejnego już materiału autorstwa Queby. Był to album Ezoteryka, a także należący do niego mixtape Erotyka. „Egzotyka” to druga płyta studyjna Quebonafide, po platynowej „Ezoteryce”. Album ukazał się 9 czerwca w 2017 roku. Pieczę nad wydawnictwem objęła oficyna QueQuality należąca do rapera. Mocną stroną „Egzotyki” jest z pewnością koncepcja. Płyta powstała podczas podróży po niemal całym świecie. Każdy z czternastu utworów powstał dzięki inspiracji jakimś niepowtarzalnym miejscem, które odwiedził Quebonafide. Jasny motyw przewodni albumu spójny jest z tracklistą „Egzotyki”. Ta z kolei dała się poznać, jako wybór niezwykle różnorodny. Znajdziemy tu kawałki emocjonalne i osobiste oraz nowoczesne i świeże bangery.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Serdecznie zapraszamy do klubu Sfinks700. Już 25 listopada, o godzinie 19:00 na scenie przy Mamuszki 1 pojawi się Quebonafide.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl