Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Purple Is The Color – Koncert jazzowy

Purple Is The Color – Koncert jazzowy
 
Ta muzyka posiada w sobie coś europejskiego, to elektryczna mieszanina kulturowa z wyczuwalnym dość wyraźnie wpływem klasyki.
gdzie?Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie
Szewska 12, 31-009 Kraków
kiedy?30 listopada 2017 od 21:00
za ile?15 zł

Kompozytor oraz pianista Simon Raab spotkał swych partnerów muzycznych w roku 2015 w trakcie jam session (Linzu). Ukończył właśnie tam muzyczne studia, zaś pozostali członkowie formacji dopiero je zaczynali. Artyści odkryli potencjał, w tym co robili, więc założyli zespół Purple Is The Color. Jego twórczość opiera się na dużej tradycji jazzowych kwartetów, jednak nie stroni od elementów folku, a także popu. Ta muzyka posiada w sobie coś europejskiego, to elektryczna mieszanina kulturowa z wyczuwalnym dość wyraźnie wpływem klasyki.

Skład zespołu: Simon Raab grający na fortepianie/Klavier, Martin Kocián zajmuje się basem/Bass, Štěpán Flagar grający na saksofonie/Saxophon i Michał Wierzgoń grający na perkusji/Schlagzeug. Formacja zagra również: 26 listopada 2017 roku, w niedzielę, o godzinie 19:00 na Międzynarodowym Festiwalu Jazzowych Pianistów (Kalisz), przy ulicy Łaziennej 6 i będzie to impreza biletowana; 29 listopada 2017 roku, we środę, o godzinie 19:00 na PalmJazz Festiwal, Jazovia CK, przy Rynku 10, w mieście Gliwice, ta impreza również jest biletowana;

30 listopada 2017 roku, we czwartek, o godzinie 21:00 na Piec' Art Acoustic Club Jazz, przy ulicy Szewskiej 12, w Krakowie, impreza będzie biletowana, a wstęp na nią kosztuje 15 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl