Punky Reggae Live 2020 - koncert
Patrząc na listę artystów, nie można ukrywać, iż mamy tutaj do czynienia z jakże niezwykłą i wybuchową mieszaniną klimatów, gatunków oraz różnorodności przekazu
Gdzie?
Remont: Reaktywacja Legendy / D.S. Riviera
Ludwika Waryńskiego 12, 00-631 Warszawa
Kiedy?
14 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
50 zł

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy, a zwłaszcza sympatyków pozytywnych wibracji na X-edycję trasy jubileuszowej PUNKY REGGAE live. Podczas tego wydarzenia, na jednej scenie usłyszycie: Farben Lehre (pomysłodawcy projektu, znani z edycji poprzednich), the Analogs (szczeciński kwartet, który obchodzi w tym roku swe 25-lecie), debiutujący na PRlive zespół Dr Misio, ze swym założycielem Arkiem Jakubikiem). Patrząc na listę artystów, nie można ukrywać, iż mamy tutaj do czynienia z jakże niezwykłą i wybuchową mieszaniną klimatów, gatunków oraz różnorodności przekazu, a zatem czeka na Państwa najprawdziwsza uczta koncertowa, jaka jest w stanie bardzo mile zaskoczyć najbardziej nawet wybrednych słuchaczy.

Unikalne wydarzenie koncertowe - PUNKY REGGAE live, które trafia w różnorakie muzyczne gusta i guściki, łączące pokolenia, i które udowodnić może, iż muzyka to wielkie dziedzictwo, w jakim nie znajdzie się miejsce na niepotrzebne podziały, wręcz przeciwnie - przede wszystkim liczy się pozytywny przekaz i szukanie tego, co może nas połączyć oraz skutecznie nakręcić do dalszego, produktywnego działania.

Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie już 14-go lutego 2020 roku, do warszawskiego Remontu: Reaktywacja Legendy/D.S Riviera, znajdującego się przy ulicy Ludwika Waryńskiego 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl