Punky Reggae live 2019 - koncert
Na jednaj scenie tym razem spotkają się zaś: Farben Lehre - pomysłodawcy projektu i znany z akcji poprzednich Gutek wraz z zespołem.
Gdzie?
Klub Studencki Żaczek w Krakowie
Al. 3 Maja 5, 30-063 Kraków
Kiedy?
6 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
45 zł

W tamtym roku na krajową koncertową mapę, po paru latach przerwy, wróciła kultowa już trasa, pod nazwą: Punky Reggae live. Przedsięwzięcie to okazało się być tak kreatywne oraz udane, iż organizatorzy postanowili ponownie w tym roku ruszyć na wspólne granie, żeby na scenach w licznych miastach kontynuować tą jedyną w swym rodzaju ideę. Zatem jest to wyjątkowe wydarzenie, które trafia w różnorakie muzyczne gusta, łączące wiele pokoleń słuchaczy. Impreza ponad to potrafi udowodnić, że muzyka jest dziedziną, w której brak miejsca na podziały, wręcz przeciwnie - szukanie tego co łączy ludzi i pozytywny przekaz, jest tym czymś, co nakręca bardzo skutecznie do podejmowania dalszych działań

Na jednaj scenie tym razem spotkają się zaś: Farben Lehre - pomysłodawcy projektu i znany z akcji poprzednich Gutek wraz z zespołem. Natomiast w charakterze trzeciego Gościa specjalnego, zależnie od miasta będzie: The Analogs, czy debiutująca na PRlive, zasłużona formacja Closterkeller. Supporty w każdy wieczór.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go kwietnia 2019 roku, do krakowskiego Klubu Studenckiego Żaczek, znajdującego się przy Alei 3-go Maja 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl