Pullover - koncert
Kompozycje autorskie artystów oscylują wokół funky, popu, neo-soulu, również słychać w nich muzyczne inspiracje z pogranicza acid – jazzu i smooth – jazzu.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
15 lutego 2019 od 21:00
Za ile?
30 zł

Pullover to grupa pochodząca z Trójmiasta, muzykująca wspólnie od 2005 roku. Kompozycje autorskie artystów oscylują wokół funky, popu, neo-soulu, również słychać w nich muzyczne inspiracje z pogranicza acid – jazzu i smooth – jazzu. Formację wyróżnia bardzo charakterystyczny głos Dominiki Paradowskiej, jak również niebanalna harmonia oraz solidny groove. Odpowiedzialni za nie są Darek, Mirek, Wojtek i dwa Michały.

W roku 2008 Pullover w charakterze laureata akcji, pod nazwą: „Pierwsza Płyta” organizowanej przez drogerie Rossmann, nagrywał swoją debiutancką płytę, pod tytułem: „Evergreen”. W granicach promocji albumu nasi muzycy byli Gośćmi telewizyjnych programów, jak również dawali koncerty w Radiu Gdańsk i w Radiu PIK. Grupa jest także laureatem nagród oraz wyróżnień, które zdobyte zostały w trakcie udziałów w licznych konkursach, czy festiwalach, na przykład: „FAMA” - regionalne eliminacje, „Gdańsk Dźwiga Muzę”, czy też „In Memoriam – ku pamięci Grzegorza Ciechowskiego”. Teraz zespół Pullover promuje drugą płytę, noszącą tytuł: „Growing Up” wydaną w roku 2015 - piosenki pochodzące z tej płyty usłyszeć można w licznych krajowych stacjach radiowych.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go lutego 2019 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl