Pull The Wire + Sleepers Dimension

Pull The Wire + Sleepers Dimension
Marek Świrkowicz oceniając album Pull The Wire w recenzji dla magazynu Teraz Rock’a zwraca uwagę na fakt, że utwory na płycie są niezwykle melodyjne i przede wszystkim żywiołowe.
Gdzie?
Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
3 marca 2018 od 19:00
Za ile?
20 zł

Pull The Wire, aka PTW ma zaszczyt przedstawić nowy album zatytułowany "Negatyw"! Materiał ujęty na płycie, to kwintesencja charakteru grupy, o której rzec można, iż definiuje ją totalne rozdwojenie jaźni. Formację charakteryzują kontrasty: biel i czerń, numery poważne i agresywne, które przenikają się z fragmentami wypełnionymi humorem oraz chwytliwym,wesołymi melodiami. Wspólny mianownik stanowi potężna dawka energii oraz porcja solidnego rock and roll. Pomysł na album podkreślony został okładką, a koncepcja dopełniono odpowiednim wnętrzem wydawnictwa. PTW serwuje z każdym nadchodzącym numerem skrajnie różne emocje. Dzięki zachowaniu tej formuły album jest niezwykle zróżnicowany i nie pozwala słuchaczom na nudę.

Marek Świrkowicz oceniając album Pull The Wire w recenzji dla magazynu Teraz Rock’a zwraca uwagę na fakt, że utwory na płycie są niezwykle melodyjne i przede wszystkim żywiołowe. Pokusił się nawet o ostrzejsze podsumowanie: kawałki PTW są bezczelnie przebojowe. Płyta przypadnie do gustu miłośnikom punkowych hard rockowych brzmień. To płyta dla tych, którzy cenią zgrabne teksty pozbawione banału, pisane po polsku. Grupa Pull The Wire pochodzi z Żyrardowa. Energetyczny rock and roll, liryzm pozbawiony farmazonów oraz owijania w bawełnę, inteligentnie o codziennych zmaganiach z rzeczywistością - to atuty grupy.

Podczas koncertów nie zabraknie także humoru kuflowego oraz niewybrednych żartów. Koncert przenosi w atmosferę amerykańskiego snu... a może raczej w polską podwórkową bramę z lat dziewięćdziesiątych. Czy już się zdecydowałeś na ten awangardowy wypad? Jeśli tak, to zapraszamy 3 marca (godzina 19:00)na scenę przy placu Solidarności 1 w Gdańsku. Pull The Wire meldują się w Wydziale Remontowym. Zapraszamy! Podczas koncertu wysłuchać będzie można grupy Sleepers Dimension. Formacja powstała ponad cztery lata temu i stale tkwi przy ustalonej koncepcji artystycznej. Artyści tworzą charyzmatyczny i mocny czteroosobowy band. Ich muzyka to kolaż grunge'u, southern rock'a oraz metalu. Oryginalność oraz progresywne brzmienie to artystyczne priorytety grypy. Słuchaczy zadziwiają wirtuozerskie popisy solowe, które nadają charakterystycznego muzycznego szlifu.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl