Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Pull The Wire i De Łindows - Wrocław, Alive

Pull The Wire i De Łindows - Wrocław, Alive
 
Pull The Wire jest zespołem pochodzącym z Żyrardowa. Grają muzykę, którą najbardziej można określić jako punk rock.
gdzie?Alive Klub Muzyczny
Kolejowa 12, 53-508 Wrocław
kiedy?7 października 2017 od 19:00
za ile?20 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Pull The Wire oraz De Łindows zespoły, które zagoszczą na scenie wrocławskiego Alive Klubu Muzycznego już 7-go października 2017 roku, o godzinie 19:00. Klub znajduje się przy ulicy Kolejowej 12, natomiast wstęp na koncert kosztuje 20 złotych.

Pull The Wire jest zespołem pochodzącym z Żyrardowa. Grają muzykę, którą najbardziej można określić jako punk rock. Ich koncerty oraz twórczość jest jak wyjście z przyjaciółmi na piwo. Bez zbędnych farmazonów, czy owijania w bawełnę - po prostu lirycznie, ale również inteligentnie, traktują o codziennych sprawach, bardzo ważnych oraz mniej ważnych. Nie mogłoby także zabraknąć żartów niewybrednych oraz humoru kuflowego. Natomiast muzycznie, rzecz można określić tak: nie masz pojęcia, czy wypijesz do dna butelkę pochodzącą z Kalifornii, lub też w bramie podwórka polskiego jakby wyjętej z lat dziewięćdziesiątych. Piszesz się na ten wypad?

Przestawiamy również De Łindows. Jest to formacja, która istnieje od roku 2002. Mają już za sobą koncerty w naszym kraju, jak również w Czechach, na Słowacji. Koncertowali na festiwalach, jak na przykład: Przystanek Woodstock, B-Festival, Jarocin, Punk Island, Keltska Noc, Underground Fest, Punk Fest.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W roku 2015 ukazała się ich: "Awaria systemu" nakład: Fonografika. To czwarty z kolei krążek formacji, na którym gościnnie wystąpiła czeska grupa Kohout Plasi smrt. Radiowe rozgłośnie oraz w sieć - właśnie tam pojawił się krążek singiel promujący "Tramwaje".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl