Psychopill - koncert
Psychopill tworzy muzykę patrzenia w okno, do wspomnień snów z lat młodości, do złagodzenia napiętych nerwów i emocji, a równocześnie do wzbudzenia niepokoju.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
1 marca 2019 od 21:00
Za ile?
20 zł

Muzyka formacji Psychopill jest zlepkiem przeróżnych stylów muzycznych. Usłyszeć w niej można fascynację rockiem psychodelicznym, gatunkiem noir oraz elektroniką. Projekt na światło dzienne wyszedł w roku 2008 w Trójmieście. Esencją tej muzyki jest elektronika z dość dużą dozą dźwięków gitarowych, a także wokalem, które to razem z tekstami stwarzają utwory melancholijne.

Psychopill tworzy muzykę patrzenia w okno, do wspomnień snów z lat młodości, do złagodzenia napiętych nerwów i emocji, a równocześnie do wzbudzenia niepokoju. Muzyka o uczuciach oraz emocjach, które niegdyś były, albo miały być, i o których nie chcecie Państwo więcej mówić, ale chcielibyście je zapamiętać.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 1-go marca 2019 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl