Przytul Karalucha - warsztaty przyrodnicze

Przytul Karalucha - warsztaty przyrodnicze
Szykuje się wyjątkowa wręcz lekcja przyrody, która połączy w sobie praktykę oraz teorię.
Gdzie?
Opera Leśna / The Forest Opera
Moniuszki St. 12, 81-825 Sopot
Kiedy?
19 kwietnia 2018 od 10:00 do 12:00
Za ile?
15 zł
Organizator
Bałtycka Agencja Artystyczna BART w Sopocie

Przytul Karalucha - są to edukacyjne zajęcia z zakresu ekologii oraz biologii, które realizuje się w granicach projektu, pod nazwą: "Las Pełen Dźwięków" 2018 EDU OPERA. Zajęcia są dedykowane głównie dzieciom w wieku od lat 6 do 12.

Tematyka naszego spotkania oscyluje wokoło zagadnień biologicznych, ekologicznych, a także entomologicznych. Godzina pierwsza obejmie zajęcia w Pracowni. Będzie to zatem krótka prelekcja, zabawy, gry, demonstracje żywych owadów, quizy. Najmłodsi będą dokładnie oglądać oraz dotykać eksponaty. Natomiast kolejna godzina będzie to edukacyjny spacer po lesie, który otacza Operę Leśną. Uczestnicy poszukają żywych okazów w naturalnym środowisku.

Szykuje się wyjątkowa wręcz lekcja przyrody, która połączy w sobie praktykę oraz teorię. Przez zabawę, jak również kontakt bezpośredni z przyrodą naturalną, prowadzący spróbują nauczyć najmłodszych szacunku, ochrony i doceniania świata roślin oraz zwierząt w najbliższym otoczeniu.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Piotrowicz, która jest entomologiem pracującym z dziećmi oraz z młodzieżą. Zakres jej działań obejmuje ochronę przyrody i edukację. Konieczne będą wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 585558453.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go kwietnia 1018 roku, do sopockiej Opery Leśnej, znajdującej się przy ulicy Moniuszki St. 12. Zaczynamy o godzinie 10:00, natomiast bilety wstępu kosztują 15 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl