Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ czyli OLD SCHOOL REJS WKN - 2018

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ czyli OLD SCHOOL REJS WKN - 2018
 
Tuż po zakończeniu zawodów odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników, a na wygranych czekać będą oczywiście medale w kategorii Puchar Rodzinny oraz Old School Rejs.
gdzie?Premium Nosal Resort
Jaszczurówka-Bory 9c, 34-500 Zakopane
kiedy?10 marca 2018 od 18:00

Z okazji zbliżającego się jubileuszu 95-lecia istnienia klubu, mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich znajomych i przyjaciół Warszawskiego Klubu Narciarskiego do wzięcia udziału w Old School Rejs edycji "Przeżyjmy to jeszcze raz".

Spotkanie rozpoczynamy pod Premium Nosal Resort w Zakopanem już 10.03.2018 roku o godzinie 18.00, by rozpocząć zawody w stylu "Old School'owym". Przystąpić do zawodów może każdy zawodnik, który posiadać będzie mocno oldschool'owy sprzęt i równie oldschool'owy stylizację. Tuż po zakończeniu zawodów odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników, a na wygranych czekać będą oczywiście medale w kategorii Puchar Rodzinny oraz Old School Rejs.

Kiedy już zostaną wręczone medale i dyplomy, zapraszamy na dalszą część imprezy, przygotowaną specjalnie z myślą o dorosłych uczestnikach zabawy, będzie to impreza w Karczmie "Przy Nosalu". Specjalnie dla Was, aż do ostatniego gościa, grać będzie DJ STACHU.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl