Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Przekręt (nie)doskonały - Teatr Capitol Warszawa

Przekręt (nie)doskonały - Teatr Capitol Warszawa
 
Przekręt (nie)doskonały, reżyserstwa Andrzeja Rozhina, jest polską prapremierą komedii, której autorami są mistrzowie gatunku, czyli: Donald Churchill oraz Peter Yeldhman.
gdzie?Teatr Muzyczny Capitol
Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
kiedy?23 października 2017 od 17:00
organizatorTeatr Muzyczny Capitol

"Przekręt (nie)doskonały", smakowita porcja dobrego humoru dla tych, którzy lubią komedie. Proces poszukiwania sposobów, które mogą doprowadzić do tego,że zyski idą w górę, prowadzą czasami do ciekawych zbiegów zdarzeń. Szczególnie wtedy, kiedy metody pomnażania pieniędzy, bywają nieuczciwe. Co się wydarzy, gdy na jaw wyjdzie, że doszło do przekrętu? Kto będzie tym przyzwoitym, a kto oszustem? A ponad to: Panna Flint- jaka jest jej rola w tejże intrydze?

Przekręt (nie)doskonały, reżyserstwa Andrzeja Rozhina, jest polską prapremierą komedii, której autorami są mistrzowie gatunku, czyli: Donald Churchill oraz Peter Yeldhman. Spektakl tworzą wspaniali, wybitni aktorzy, scenografia powstała dzięki projektowi Doroty Banasik, a autorką przepięknych strojów jest Dorota Roqueplo. To połączenie daje okazję, by na własne oczy obejrzeć przedstawienie próby najwyższej.

Komedia klasyczna swoją światową premierę miała w roku 1984 w Theatre Royal Windsor i od tamtej pory, wciąż jest na afiszu. Spektakl odniósł wielki sukces czego owocem jest tłumaczenie na 15 języków! Mimo, że czas płynie, temat o przekrętach wciąż jest bardzo aktualny. Pierwszy strony różnych gazet, wciąż mówią o różnych aferach o kolejnych malwersacjach, gdzie główną rolę ogrywają politycy, urzędnicy, celebryci zamieszani w finansowe przekręty. "Przekręt (nie)doskonały" jest właśnie o tym.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wystąpią:
- Maria Dejmek
- Dorota Chotecka
- Katarzyna Kwiatkowska
- Bogdan Kalus
- Łukasz Nowicki
- Michał Piela

Zapraszamy już 23 października 2017 roku o godzinie 17:00 do Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl