Proletaryat - Koncert
Absolutna oraz niezaprzeczalna legenda krajowej muzycznej sceny, która porusza się od samego początku w estetyce zwanej crossover
Gdzie?
Klubokawiarnia Centrala
Wąska 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
16 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go listopada na koncert formacji Proletaryat, o godzinie 20:00 do kołobrzeskiej Klubokawiarnii Centrala, znajdującej się przy ulicy wąskiej 1. Bilety na wydarzenie kosztują 35 złotych.

Dla znawców oraz fanów muzyki rockowej to jeden z ważniejszych wykonawców polskich. Dzięki gitarowej, prostej muzyce, która jest mocno osadzona w tradycji punk rockowej z lat siedemdziesiątych i tekstom, jakie opisują problemy, z którymi na co dzień szarzy, zwykli ludzie się borykają, grupa jakże szybko zdobyła ogromne zaufanie rockowej i punkowej publiczności. Absolutna oraz niezaprzeczalna legenda krajowej muzycznej sceny, która porusza się od samego początku w estetyce zwanej crossover, łączy perfekcyjnie punk, metal i hard core.

Więcej niżeli 30 lat istnienia na krajowej rockowej scenie, nagranych aż jedenaście studyjnych krążków, w tym płyta, pod tytułem: „IV”, która otrzymała status złotej. W dorobku formacji są również dwie płyty koncertowe oraz jedna kompilacyjna. Ponad półtora tysiąca rozegranych koncertów, tak w Polsce, jak również poza jej granicami, a w tym na wielkich scenach oraz ważnych festiwalach. Utwory na listach przebojów oraz ogromna rzesza fanów to sytuacja, której pragnie niemalże każdy artysta, a Proletaryatowi się udało!

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Ostatni album formacji, noszący tytuł: „Oko za oko” został wydany w roku 2015dzieki MTJ. Album promował utwór, pod tytułem: „Nie wyrażam zgody”. Teraz zespół przygotowuje nowy materiał, a także regularnie koncertuje.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl