preTIFF: AlterClips
AlterClips jest wydarzeniem, które łączy w sobie vjseta oraz pokaz filmów krótkometrażowych.
Gdzie?
IP Studio Art Gallery
Ruska 46a, 50-079 Wrocław
Kiedy?
30 sierpnia 2019 od 20:00
Organizator
TIFF Collective

PreTIFF jest naszą coroczną propozycją do tych z Was, którzy pragną spróbować TIFF Festival przed jego rozpoczęciem. Program preTIFF 2019 obejmuje, między innymi: AlterClips w piątek 30-go sierpnia, tego roku, o godzinie 20:00, we wrocławskim IP Studio, znajdującym się przy ulicy Ruskiej 46 ana trzecim piętrze.

AlterClips jest wydarzeniem, które łączy w sobie vjseta oraz pokaz filmów krótkometrażowych. Luźna atmosfera, zupełnie wyciemniony pokój, ekran o ogromnej powierzchni - takie warunki panują podczas Festiwalu i w tym wszystkim wideoklipy, jakie w przeciągu ostatniego roku wyróżniały się wykorzystaniem niekonwencjonalnych narracyjnych, czy też wizualnych środków przekazu. Nie trzymamy się ani jednego gatunku ani także jednego twórcy - interesujemy się natomiast nietuzinkową warstwą wizualną materiału, który prezentujemy oraz nieszablonowym podejściem do wizualnego formatu, którym jest właśnie wideoklip. Nie lękamy się również mainstreamu, jeżeli oczywiście jest wart naszej uwagi, jednak produkcje, jakie wybieramy, są raczej podejściem alternatywnym do formy wideoklipowej. Ocieramy się także o wideoart. Zatem będzie śmiesznie, pięknie, czasami nawet dziwnie. Selekcją wideoklipów zajął się Jerzy Wypych, natomiast formuła to - BYOB.

Ostrzeżenie: w trakcie koncertów mogą pojawiać się efekty stroboskopowe. Afterparty w Czuła jest Noc po pokazie AlterClips!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl