Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Premierowy Dzień Kobiet – „Szalone Nożyczki” i After Party z gwiazdami spektaklu

Premierowy Dzień Kobiet – „Szalone Nożyczki” i After Party z gwiazdami spektaklu
Detektywi, którzy zajmują się ta sprawą mają ciężki orzech do zgryzienia. Kto bowiem ośmielił się zabić Panią Izabelę?
Gdzie?
Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
Kiedy?
10 marca 2018 od 20:00 do 22:00
Za ile?
110 zł
Organizator
Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na najnowszą odsłonę przedstawienia, które jest wpisane w księgę rekordów Guinessa, i które posiada gwiazdorska obsadę! Punkt wyjścia spektaklu to kultowy oraz uwielbiany scenariusz, noszący tytuł: "Szalone Nożyczki". Ten utwór cieszy się niebywałym powodzeniem w komediowych najlepszych teatrach na całym świecie od pięćdziesięciu już lat!

Obsada gwiazd: Michał Piróg, Alan Andersz, Leszek Stanek, Dominika Gwit, a także Joanna Kupińska. Zarezerwować bilety można pod numerem telefonu: 533509857.

Przebojowy i energiczny fryzjer prowadzi salon, który wynajmuje od Pani Izabeli. Artysta fryzur zajmujący się feerią barwnych charakterów robi swoje, kiedy dojdzie do skandalu, ponieważ właścicielka tego lokalu umiera...Detektywi, którzy zajmują się ta sprawą mają ciężki orzech do zgryzienia. Kto bowiem ośmielił się zabić Panią Izabelę? Rozwiązanie tej zagadki kryminalnej będzie bardzo trudne, dlatego, że wszyscy którzy przebywali w salonie fryzjerskim mogli mieć motyw. Do winy jednak nie przyznaje się żaden z nich. Policja natomiast bije na alarm i wówczas do akcji wkracza, nie kto inny, ale sam Widz. Interakcja publiki i aktorów, a także towarzyszący temu dobry humor sięgają wręcz zenitu. Zatem jaki będzie finał całej historii? Wszystko jest w Państwa rękach. To przedstawienie nie kończy się nigdy w jednakowy sposób. Jest natomiast niezwykle magnetyczne, budzi podziw publiczności na całym świecie i pozostaje elektryzujące.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Zapraszamy Was serdecznie już 10-go marca 2018 roku, do Karpacza, Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II, znajdującego się przy ulicy Karkonoskiej 14. Zaczynamy o godzinie 20:00 do 22:00, a bilety wstępu kosztują 110 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl