Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Premiera płyty Simple Pleasures i POTH

Premiera płyty Simple Pleasures i POTH
 
POTH reprezentuje wrocławską scenę muzyczną. Ta rock'n'rollowa grupa potrafi odmienić nawet najtwardsze, sceptyczne serca.
gdzie?Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
kiedy?22 czerwca 2017 od 20:30
za ile?15 zł

Klub Alchemia w Krakowie 22 czerwca gościć będzie formację muzyczną POTH uznawaną za synonim energii scenicznej. People of the Haze promować będą swą najnowszą płytę Simple Pleasures i POTH. Serdecznie zapraszamy, koncert rozpocznie się o godzinie 20:30.

Biografia zespołu:
POTH reprezentuje wrocławską scenę muzyczną. Ta rock'n'rollowa grupa potrafi odmienić nawet najtwardsze, sceptyczne serca. Rok 2011 przyniósł zespołowi debiutancką autorską płytę POTH, która zyskała uznanie tak wśród krytyków, jak i słuchaczy. Pochlebne opinie ukazały się w czasopismach branżowych: Teraz Rock i Metal Hammer. Dobre przyjęcie albumu przyczyniło się do zorganizowania występu wrocławian na scenie Przystanku Woodstock w 2011 roku, zespół zagościł także na antenie radiowej Trójki.

Kolejny, drugi album zatytułowany Breslau z 2014 wyprodukowany został przez Voytka Kochanka, zdobywcę nagrody Grammy, a wydany został pod egidą Luna Music. W kolejnym roku POTH zostali półfinalistami IX Must Be The Music i kolejny raz zaprezentowali się na prestiżowej, dużej scenie podczas koncertu Przystanek Woodstock.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Tym razem People of the Haze (POTH) pojawią się w Krakowie, serdecznie zapraszamy do Alchemii!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl