Pralnia: Gregor Tresher & Hidden Empire Live - koncert

Pralnia: Gregor Tresher & Hidden Empire Live - koncert
To esencja technicznej klubowej muzyki, poza tym będzie tanecznie, mocno oraz nieskończenie!
Gdzie?
Krakowska 100
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
Kiedy?
16 marca 2018 od 23:00
Za ile?
45 zł

Pralnia prezentuje: Gregor Tresher i Hidden Empire Live. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go marca 2018 roku, do wrocławskiej Krakowskiej 100, znajdującej się przy ulicy o tej samej nazwie. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 23:00. Bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Gregor Tresher (Break new soil/Gto/De) oraz Hidden Empire Live, czyli Stil vor talent. Postać ceniona na całym świecie, pośród fanów elektronicznej muzyki, chociaż jakoś szczególnie nie wychyla się. Znakiem rozpoznawczym artysty jest świetna jakość w tym co robi. Bez jakiegokolwiek wątpienia, Gregor Tresher to mocny producent oraz wysokiej klasy Dj, który już kiedyś występował we Wrocławiu i udowodnił jaki jest naprawdę.

To esencja technicznej klubowej muzyki, poza tym będzie tanecznie, mocno oraz nieskończenie! Po świecie krążą legendy, iż był on widziany, natomiast jego set był słuchany w mieście Wrocław jeszcze długo po tej imprezie. Prawdopodobnie żaden z naszych artystów nie zdołał zdobyć tylu propozycji co Gregor, a ostatnio nie chciał zupełnie podjąć się dj'ki, zaś jego wielogodzinny set stanowi część historii Sceny Klubowej Wrocławskiej.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy Was serdecznie, gwarantujemy wspaniałą zabawę!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl