Powieści, poezja i fraszki w życiu współczesnym

Powieści, poezja i fraszki w życiu współczesnym
Autorka wydała również dziewięć tomików poezji, poradniki oraz zbiór esejów.
Gdzie?
DKŚ Międzypokoleniowa Klubokawiarnia
Anielewicza M. 3/5, 00-157 Warszawa
Kiedy?
27 lutego 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
DKS - Dom Kultury Śródmieście

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na autorskie spotkanie z doktor Felicją Borzyszkowską-Sękowską, które odbędzie się już 27-go lutego 2018 roku, w warszawskiej DKŚ Międzypokoleniowej Klubokawiarni, znajdującej się przy ulicy Anielewicza M. 3/5. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się o godzinie 18:00.

Przedstawiamy Państwu dr Felicję Borzyszkowską-Sękowską, która jest pisarką i absolwentką filologii polskiej (Toruń), pedagogiki oraz psychologii (Gdańsk), to również doktor nauk humanistycznych. Jest autorką kilkuset artykułów: popularnonaukowych, naukowych, publicystycznych, poradnikowych, krytycznoliterackich. Pisze też eseje, recenzje, szkice, monodramy, wywiady, dramaty, które zresztą są nagradzane na konkursach literackich. Autorka wydała również dziewięć tomików poezji, poradniki oraz zbiór esejów. Jej poradniki noszą tytuły: "Psychologia pomaga urodzie" i "Być piękną". Natomiast na wydawców czekają: dramaty, kilka powieści, fraszki, aforyzmy i sentencje.

Felicja Borzyszkowska-Sękowska jest założycielką Klubu Kobiet Twórczych, Koła Bohaterów Książek cyklu „Być…”. To również członek Związku Literatów Polskich, kilku innych literackich klubów, jak na przykład: Nasza Twórczość, Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl