Post-Rock: Distant Dream, Signal From Europa, My Little Universe - koncert

Post-Rock: Distant Dream, Signal From Europa, My Little Universe - koncert
DISTANT DREAM to projekt instrumentalny z pogranicza ambient metalu i post-rocka, który został założony w roku 2017.
Gdzie?
Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
8 czerwca 2019 od 18:30
Za ile?
15 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w sobotę, 8-go czerwca 2019 roku, na koncert zespołów Trójmiejskich, grających post-rocka. Wydarzenie odbędzie się w gdańskim Wydziale Remontowym, znajdującym się przy Placu Solidarności 1. Zaczynamy o godzinie 18:30, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

DISTANT DREAM to projekt instrumentalny z pogranicza ambient metalu i post-rocka, który został założony w roku 2017. Obecnie na ich koncie znajdują się dwa albumy, o tytułach: "It All Starts From Pieces", z roku 2017, a także "Your Own Story", z roku 2018. Płyty cieszą się sporym oraz pozytywnym odzewem na całej kuli ziemskiej, a świadczyć o tym może, między innymi: więcej niż milion wyświetleń na popularnym YouTubie.

SIGNAL FROM EUROPA zespół powstał w roku 2013, grają muzykę z pogranicza ambientu i post-rocka. Od tamtego czasu członkowie formacji mieli okazję dzielić jedną scenę z grupami, jak na przykład: Sleepmakeswaves, I am waiting for you last summer, Esben and the Witch, Lost in Kiev, Izah, Sleep Party People, Spoiwo, czy też Spiral oraz Sounds like the end of the world. W roku 2016, we wrześniu na światło dzienne wyszła pierwsza płyta, pod tytułem:„Dusty Monuments”, która zdobyła bardzo pochlebne recenzje, tak w Polsce, jak również poza jej granicami.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Support, czyli MY LITTLE UNIVERSE to grupa prog metalowa, która została założona w 2017 roku. Twórczość formacji charakteryzuje się dość ciężkim brzmieniem oraz energicznym bitem, a także przyjemnym dla uszu wokalem damskim. Formacja na swoim koncie posiada nagraną EP, noszącą tytuł: "Alone" (dostępna w sieci).

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl