Pora umarłych poetów - Premiera

Pora umarłych poetów - Premiera
Muzyczny spektakl z piosenkami wielkiej Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory, który łączy formę koncertu, widowiska multimedialnego oraz spektaklu.
Gdzie?
Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
30 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
45 zł
Organizator
Teatr na Plaży

Premiera przedstawienia, pod tytułem: „Pora umarłych poetów” odbędzie się już 30-go listopada 2019 roku, do sopockiego Teatru na Plaży, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych. Muzyczny spektakl z piosenkami wielkiej Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory, który łączy formę koncertu, widowiska multimedialnego oraz spektaklu. Będzie miał miejsce na dwóch przestrzeniach, czyli filmowej, w której w postaci Osieckiej, Młynarskiego oraz Przybory wcielają się Agata Wątróbska oraz Janusz Chabior i Piotr Zubek, a także realnej, gdzie Ksenia Tchórzko, Dominik Rybiałek i Adam Hadi pojawią się na scenie w towarzystwie formacji zinterpretują piosenki mistrzów.

Spotkanie w zaświatach 3 najwybitniejszych poetów piosenki polskiej, którzy będą towarzyszyć widowni przez całe przedstawienie, komentując rzeczywistość, równocześnie przywołując wspomnienia swego życia.

Spektakl w reżyserii Joanny Satanowskiej.
Obsada: Janusz Chabior, Piotr Zubek, Agata Wątróbska, Ksenia Tchórzko, Dominik Rybiałek, Adam Hadi, Mikołaj Basiukiewicz w charakterze instrumentów klawiszowych i Łukasz Łapiński w charakterze perkusji.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Premiera: 30-go listopada 2019; musical; scenografia zajęła się Zuzanna Markiewicz, muzyką zaś Maciej Zakrzewski, natomiast kostiumami również

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl