Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Popsysze- koncert

Popsysze- koncert
 
Najnowsza, trzecia już płyta Popysze, powstała w roku 2016, dokładniej w kwietniu, kiedy to Panowie przebywali na tygodniowym wypoczynku we wsi Kopalino.
gdzie?Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?26 sierpnia 2017 od 20:00

Popysze, to trzyosobowy zespół, pochodzący z Trójmiasta, powstały w roku 2008. Skład zespołu, to: wokalista i gitarzysta: Jarek Marciszewski, basista: Sławek Draczyński oraz wokalista i perkusista: Kuba Świątek. Trio wydało już dwa albumy: w roku 2012- "Popstory" i w roku 2015- "Popsute".

Najnowsza, trzecia już płyta Popysze, powstała w roku 2016, dokładniej w kwietniu, kiedy to Panowie przebywali na tygodniowym wypoczynku we wsi Kopalino. Właśnie wtedy skomponowali i zaaranżowali większą część materiału na nową płytę. Słuchając nagranego materiału, można wyczuć morze czy wilgoć pomorskiej ziemi. Okolica tak bardzo urzekła trio, stała się wielką inspiracją, dlatego też nowe wydawnictwo nazwano "Kopalino".

Do singla "Słońce" z albumu "Kopalino", teledysk stworzył nie nikt inny jak Joanna Kucharska, twórczyni między innymi: 1926, Lonker Sea, Marla Singer czy Kiev Office). Zapraszamy już 26 sierpnia do Wydziału Remontowego w Gdańsku!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl