Poparzeni Kawą Trzy - koncert
Główna siłą "Poparzonych" są rzecz jasna wspaniałe występy na żywo, na których w bardzo nietuzinkowy sposób potrafią wciągać niemalże każdego słuchacza do zwariowanej zabawy.
Gdzie?
Tarasy Aquapark
Zamkowa Góra 3-5, 81-713 Sopot
Kiedy?
3 sierpnia 2018 od 21:00
Za ile?
80 zł

Poparzeni Kawą Trzy - polska formacja rockowa, która została założona w roku 2005, złożona głównie z dziennikarzy Radia RMF FM i Radia Zet. Poparzeni Kawą Trzy - również grupa poruszająca się przede wszystkim w stylu ska/reggae/punk, jednak z domieszką miejskiego folku. Siedmioosobowemu zespołowi charakteru nadaje dobrze rozbudowana dęta sekcja. Główna siłą "Poparzonych" są rzecz jasna wspaniałe występy na żywo, na których w bardzo nietuzinkowy sposób potrafią wciągać niemalże każdego słuchacza do zwariowanej zabawy.

Debiutancka płyta studyjna, nosząca tytuł: "Musculus Cremaster", została wydana w roku 2011, 1-go stycznia. Zaś "Wezmę Cię" to druga studyjna płyta Poparzonych Kawą Trzy została wydana w roku 2013, 1-go grudnia. Natomiast w roku 2014, dokładniej 31-go maja formacja ponownie wystąpiła w granicach Festiwalu TOPtrendy. Zostali wówczas nominowani w konkursie, pod nazwą: Największe Przeboje Roku.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 3-go sierpnia 2018 roku, do sopockich Tarasów Aquapark, znajdujących się przy ulicy Zamkowa Góra 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl