Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Pomponika + Ivva / koncert

Pomponika + Ivva / koncert
 
IVVA - to wokalistka, gitarzystka. Gra także na ukulele oraz klarnecie. Sama o sobie mówi, że w dźwiękach, które kreuje odnaleźć można jej emocjonalny portret.
gdzie?Klubokawiarnia Towarzyska
Zwycięzców 49, 03-937 Warszawa
kiedy?29 lipca 2017 od 20:30
za ile?10 zł

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na koncert do Klubokawiarni Towarzyskiej w Warszawie. Na scenie przy ulicy Zwycięzców 49 zagrają IVVA oraz POMPONIKA. Koncert rozpocznie się o 20:30, 29 lipca. Serdecznie zapraszamy!

IVVA - to wokalistka, gitarzystka. Gra także na ukulele oraz klarnecie. Sama o sobie mówi, że w dźwiękach, które kreuje odnaleźć można jej emocjonalny portret. Muzyką uchyla rąbka tajemnicy związanej ze swoim prywatnym życiem. Dźwiękiem opowiada prywatną historię. Teksty dotykają frapujących artystkę tematów. Tu znaleźć można radość, śmiech, łzy, miłość a częściej pustkę.

POMPONIKA - formacja, którą tworzą dwie silne osobowości. AK (wokal oraz warstwa elektroniczna) oraz Piotr (gitara oraz bas). Dwie silne osoby w połączeniu ze skrajnie różnymi wrażliwościami - taki kolaż to gwarancja interesującego, radosnego i szalonego projektu. Porównują swoją działalność artystyczną do futrzanego pompona. Ich muzyka jest miękka, wypełniona nostalgią oraz bardzo wrażliwa. Można ją doczepić do czapki lub trzymać w ręce. Wszystko po to, by poczuć się bezpiecznie i dobrze, komfortowo.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl