Polskie Brzmienia - 100 min muzyki na 100 lat Niepodległości

Polskie Brzmienia - 100 min muzyki na 100 lat Niepodległości
Koncert potrwa sto minut, w tym czasie na scenie rozbrzmiewać będą najważniejsze polskie utwory zarówno estradowe, jak i rozrywkowe, powstałe i wykonywane przez ostatnie sto lat w Polsce.
Gdzie?
Wrocławski Klub Formaty
Samborska 3-5, 54-615 Wrocław
Kiedy?
11 listopada 2018 od 18:00 do 19:40
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Wrocławski Klub Formaty

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert pod tytułem Polskie Brzmienia- Koncert największych przebojów polskiego 100-lecia - 100 min muzyki na 100 lat Niepodległości. Już 11 listopada we wrocławskim Klubie Formaty od godziny 18.00 do 19.40, wstęp bezpłatny.

Impulsem do stworzenia koncertu, który będzie dość niekonwencjonalnym upamiętnieniem ważnej rocznicy, jest właśnie to, iż 11 listopada obchodzić będziemy setną rocznicę, kiedy to Polska znów stała się niepodległa.

Koncert potrwa sto minut, w tym czasie na scenie rozbrzmiewać będą najważniejsze polskie utwory zarówno estradowe, jak i rozrywkowe, powstałe i wykonywane przez ostatnie sto lat w Polsce. W związku z tym nie zabraknie utworów Mieczysława Fogga, Wojciecha Młynarskiego, Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, Grzegorza Ciechowskiego, Ewy Demarczyk, Kayah, Ewy Bem, Kory, Anny German, Edyty Geppert, Marka Grechuty i innych wybitności.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Podczas koncertu wystąpią:
- wokaliści: Anna Malek, Michał Bober oraz Monika Wiśniowska-Basel
- piano: Tomasz Basel
- na gitarze zagra: Michał Wilczyński
- na basie zagra: Piotr Sypień
- na perkusji zagra: Tomasz Garbera

Organizatorem koncertu jest Wrocławski Klub Formaty.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl