Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny / Grota Solna SELEN

Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny / Grota Solna SELEN
Grota solna to oryginalny sposób wykorzystania soli w rehabilitacji i profilaktyki chorób oraz ochrony zdrowia.
Gdzie?
Grota Solna
Juliusza Słowackiego 6-8, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
22 listopada 2019
Organizator
Polska Organizacja Turystyczna

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do skorzystania z naszej promocyjnej oferty w granicach akcji Polskiej Turystycznej Organizacji i Ministerstwa Sportu oraz Turystyki, pod nazwą: "Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny". I dzięki tejże akcji każdy z Polaków może odkryć piękno Polski i to w korzystnych cenach. Kołobrzeska Grota Solna, pod nazwą: "SELEN" bardzo serdecznie Was zaprasza. Od 22-go do 24-go listopada tego roku zachęcamy Was serdecznie do wzięcia udziału w akcji.

Grota solna to oryginalny sposób wykorzystania soli w rehabilitacji i profilaktyki chorób oraz ochrony zdrowia. Grota solna wewnątrz utrzymuje wilgotność powietrza odpowiednią dla zdrowia, czyli 50-60 procent, jak również optymalną temperaturę, w granicach 18-22 stopnie Celsjusza.

W czasie zorganizowanych seansów relaksacyjno-inhalacyjnych przez nas, mamy do Waszej dyspozycji czternaście leżaków rozkładanych, które pozwolą Wam poczuć się niczym w stanie nieważkości. Spędzone tutaj chwile umilą Państwu czas, miedzy innymi specjalnie dobrana relaksacyjna muzyka i subtelny dźwięk solankowego źródełka.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Nasze seanse trwają czterdzieści pięć minut. Zapraszamy serdecznie na chwile wypełnione relaksem. Grota Solna znajduje się w Kołobrzegu, przy ulicy Juliusza Słowackiego 6-8.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl