Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny: Grota Solna Kołobrzeg

Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny: Grota Solna Kołobrzeg
Specjalnie przygotowane dla Was turystyczne oferty w obniżonych aż o pięćdziesiąt procent cenach, czy nie brzmi to jak spełniające się marzenie?
Gdzie?
Grota Solna
Ks. Ściegiennego P. 4, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
5 października 2018
Za ile?
7 zł
Organizator
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Akcja, pod nazwą: "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" jest kampanią, którą kierujemy do branży turystycznej, a także do Turystów indywidualnych. Właśnie dzięki temu wydarzeniu każdy Polak odkrywać może piękno Polski w bardzo korzystnych cenach. Zatem zapraszamy Was serdecznie już 5-go października 2018 roku, do kołobrzeskiej Groty Solnej, znajdującej się przy ulicy Ks. Ściegiennego P. 4. Bilety wstępu kosztują jedynie 7 złotych, a jego organizatorem jest Ministerstwo Sportu oraz Turystyki.

Specjalnie przygotowane dla Was turystyczne oferty w obniżonych aż o pięćdziesiąt procent cenach, czy nie brzmi to jak spełniające się marzenie? Tylko dzięki Ministerstwu Sportu oraz Turystyki, jak również Polskiej Organizacji Turystycznej jedynie dwa razy w roku to marzenie może się ziścić.

Zapraszamy także na seans, który odbędzie się w grocie solnej i będzie trwał czterdzieści pięć minut. Natomiast bilet wykorzystać można w dniach od 5-go do 7-go października 2018 roku. Wchodzicie Państwo o pełnych godzinach, godziny otwarcia. Zaś po zakupie będziecie musieli Państwo zarezerwować miejsca, pod numerem telefonu: 502059115. Oferta do 7-go października wynosi 7,5 złotych. Relaksujący seans, który odbędzie się w grocie solnej - sanatorium Mewa II, Kołobrzeg, wypełnionej po same brzegi powietrzem bogatym w magnez, jod i żelazo, a także w mangan. Wypełni je też relaksacyjna muzyka, która przywróci Waszą równowagę jonową oraz mikroelementową.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl