Polska Wojna Secesyjna - Festiwal Muzyki Amerykańskiej

Polska Wojna Secesyjna - Festiwal Muzyki Amerykańskiej
Muzyka formacji jest zainspirowana brzmieniem legend, jak między innymi: Lynyrd Skynyrd oraz Allman Brothers Band.
Gdzie?
Port Łeba Club
Wybrzeże 1, 84-360 Łeba
Kiedy?
17 sierpnia 2018 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert formacji Rebelianci, czyli Southern Rock Group. Wydarzenie odbędzie się w granicach festiwalu, pod nazwą "Polska Wojna Secesyjna", który jest organizowany dzięki Łeba Club. Zatem zapraszamy już 17-go sierpnia 2018 roku, do Port Łeba Clubu, znajdującego się przy ulicy Wybrzeże 1. Impreza bezpłatna, rozpocznie się o godzinie 21:00.

Rebelianci są zespołem polskim, który gra southern rocka. Tworzą go muzycy z wielkim doświadczeniem scenicznym. Powstali po odejściu instrumentalistów od grupy Manson Band oraz dołączeniu wokalisty, nazwiskiem Michał Borowiec.

Muzyka formacji jest zainspirowana brzmieniem legend, jak między innymi: Lynyrd Skynyrd oraz Allman Brothers Band. "Piosenki drogi" melodyjnie potrafią stworzyć niesamowity wręcz klimat podróży mistycznej przez południe Ameryki. W jak najprostszych słowach Rebelianci starają się opowiedzieć Wam o ludziach oraz ich marzeniach. Wydali oni właśnie swój mini album, którego tytuł brzmi: "Southern Soul”. Pozostaje on w nawiązaniu, tak do południa USA, czyli ojczyzny gatunku, ale również do południa Polski, skąd Rebelianci pochodzą.

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl