Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Polska - Rumunia - mecz

Polska - Rumunia - mecz
 
Jedno jest pewne, przed wszystkimi miłośnikami sportu wielkie emocje!
gdzie?Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
kiedy?18 czerwca 2017
za ile?49 zł
organizatorPolski Związek Piłki Ręcznej

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie sportowym, jakim niewątpliwie jest mecz piłki ręcznej między Polską i Rumunią. Już 18 czerwca wszyscy miłośnicy sportu spotkać się mogą w Gdańsku, w Ergo Arena Gdańsk.

Mecz polskiej reprezentacji z Rumunią, planowany na 18 czerwca zakończy etap kwalifikacji do europejskich rozgrywek "Mistrzostwa Europy 2018". Jak wiadomo sytuacja w naszej narodowej grupie jest nieco zagmatwana, dlatego rozgrywka w Ergo Arenie przesądzi o losach i możliwości przedostania się do EHF EURO, które rozegrane zostaną w Chorwacji.

Najprawdopodobniej, tym razem w akcjach zaprezentuje się Michał Jurecki, Kamil Syprzak i Piotr Wyszomirski, których z zaangażowania w styczniowe Mistrzostwa Świata wyeliminowały skomplikowane kontuzje. W trakcie francuskiego mundialu młodsi koledzy z polskiej reprezentacji udowodnili światu, że przyszłość należy bezsprzecznie do nich. Aktualnie wystąpią w pełnym składzie, razem wykreują unikatową drużynę, w której młodość, doświadczenie oraz umiejętność stanowią groźną broń dla każdego, nawet najtrudniejszego rywala!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Jedno jest pewne, przed wszystkimi miłośnikami sportu wielkie emocje! Uczniowie Talanta Dujszebajewa na pewno zrobią wszystko, by zrewanżować się Rumunii za porażkę, której doświadczyli na rumuńskim terenie. Wiedzą, że muszą przypieczętować zwycięstwo w ERGOA ARENIE, bo wystąpią przed niezwykłą polską publicznością!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl