Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Polska Noc Kabaretowa 2017

Polska Noc Kabaretowa 2017
 
Ekipa, która tworzy imprezę jest tak dobrana, żeby trafić w gust wszystkich słuchaczy kabaretowych, bez względu na ich wiek oraz na poczucie humoru.
gdzie?Amfiteatr
Gierymskich A. i M. 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?11 sierpnia 2017 od 20:00
organizatorAgencja Artystyczna ESKANDER

Radio, muzyka i żarty! Nie jest to pomyłka - tutaj nie usłyszą Państwo wiadomości, faktów, czy też naciąganych lub sprawdzonych rzetelnie informacji. Usłyszeć można natomiast to, co w naszym mniemaniu najważniejsze, żeby dobrze się zabawić. Tylko tutaj najwspanialsi prezenterzy, najmodniejsza muzyka, niepowtarzalne audycje oraz całe mnóstwo żartów. Doświadczeni dziennikarze - Kabaret Skeczów Męczących oraz ich świetni Goście, jak między innymi:

* Kabaret Moralnego Niepokoju
* Paranienormalni
* Jerzy Kryszak
* Nowaki
Zapraszają na wielkie wydarzenie rozrywkowe tego roku.

Polska Kabaretowa Noc jest corocznym wielkim widowiskiem, które zbiera w jednym miejscu kilku tysięczną publiczność, w tym fanów rozrywki na wysokim poziomie. Wydarzenia mają miejsce w kilkudziesięciu miastach Polski. Ekipa, która tworzy imprezę jest tak dobrana, żeby trafić w gust wszystkich słuchaczy kabaretowych, bez względu na ich wiek oraz na poczucie humoru. Jest to widowisko praktycznie dla każdego, a świadczy o tym różnorodność widowni, których łączy jedno - duże zadowolenie, uśmiechy na twarzach, a także wyraźna chęć przybycia tu po raz kolejny!

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Polska Kabaretowa Noc rok 2017 jest kolejną już edycją wyjątkowego kabaretowego show. Teraz zaskoczymy Państwa składem, jak również tematyką widowiska, a głównie ogromem skeczy premierowych, które zostaną zaprezentowane przez czołówkę polskiej kabaretowej sceny. Przeniesiemy się do radiowego studia, a tam programy różnego typu, wspaniali prowadzący oraz Goście zapewnią Wam czterogodzinną zabawę jakiej jeszcze nie przeżyliście.

Kołobrzeski Amfiteatr zaprasza wszystkich chętnych już 11 sierpnia 2017 roku. Organizatorem jest Agencja Artystyczna Eskander. Start - godzina 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl