Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Polowanie - NFM Lutosławski Quartet

Polowanie - NFM Lutosławski Quartet
 
Lutosławski Quartet zadba także o świetny humor publiki, co stanie się z pomocą Jagdquartett Jörga Widmanna - skomponowanego z dużą dozą dobrego humoru oraz wielce kapryśnego.
gdzie?Narodowe Forum Muzyki, Sala Czerwona
Pl. Wolności 1, 50-071 Wrocław
kiedy?12 października 2017 od 19:00
za ile?30 zł

Lutosławski Quartet bardzo serdecznie zaprasza Państwa na wspaniałe spotkanie z kameralna muzyką. W ten niezwykły wieczór wykonawcy przypomną Wam Kwartet smyczkowy 76 Josepha Haydna, a także dzieło Stanisława Moniuszki, które zostało napisane na zespół smyczkowy. Lutosławski Quartet zadba także o świetny humor publiki, co stanie się z pomocą Jagdquartett Jörga Widmanna - skomponowanego z dużą dozą dobrego humoru oraz wielce kapryśnego.

Wystąpią przed Państwem:
Lutosławski Quartet w składzie: Bartosz Woroch, który zagra na I skrzypcach, Marcin Markowicz zagra na II skrzypcach, Maciej Młodawski zagra na wiolonczeli, Artur Rozmysłowicz zagra na altówce.

W programie:
Kwartet smyczkowy Stanisława Moniuszko d-moll numer 1,
III Kwartet smyczkowy J. Widmann "Jagdquartett",
Kwartet smyczkowy J. Haydn 76 numer 2 tzw. "Kwintowy",
Lutosławski Quartet dla Łukasza Rajcherta

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy zatem na koncert, który odbędzie się już 12 października 2017 roku, we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki, Sala czerwona, znajdującym się przy Placu Wolności 1, od godziny 19:00. Bilety na wydarzenie są w cenie 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl