POLISH SOUNDSCAPES - wystawa dźwiękowa

POLISH SOUNDSCAPES - wystawa dźwiękowa
Dostępne na wystawie nagrania są zgrupowane według pięciu kategorii: natura, miasto, dokument, ludzie i kompozycja.
Gdzie?
Centrum Sztuki WRO - WRO Art Center
Widok 7, 50-052 Wrocław
Kiedy?
21 listopada 2018
Organizator
Centrum Sztuki WRO Art Center

POLISH SOUNDSCAPES jest przekrojową wystawą dźwiękową twórców polskich, którzy realizują oraz odnoszą się do terenowych nagrań. Wydarzenie po kilku już edycjach, jest prezentowane w nowej odsłonie, we WRO. Projekt jest skupiony wokoło zagadnienia dźwiękowego pejzażu jako charakterystycznego zjawiska dla danej przestrzeni, aktywności ludzkiej oraz geograficznego położenia, czy też nieuchronnej wypadkowej architektury.

Dostępne na wystawie nagrania są zgrupowane według pięciu kategorii: natura, miasto, dokument, ludzie i kompozycja. Odbiorcy mogą je zgłębiać odtwarzając sekwencje pojedyncze lub powodować interakcje między nimi. Wystawa dźwiękowa - POLISH SOUNDSCAPES odbędzie się już 21-go listopada 2018 roku, we wrocławskim Centrum Sztuki WRO - WRO Art Center, znajdującym się przy ulicy Widok 7.

W granicach otwarcia tej wystawy zapraszamy Państwa serdecznie na oprowadzenie kuratorskie, które będzie miało miejsce o godzinie 18:00, a także koncert Czarnego Latawca, który bazuje na dźwiękach i brzmieniach zbieranych w czasie terenowych nagrań, o godzinie 19:30.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Naszej wystawie towarzyszyć będą wykłady, warsztaty, koncerty, jak również spacery z Gośćmi.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl