POKAHONTAZ - Reset - koncert
Pokahontaz to formacja, która powstała w roku 2003 w mieście Katowice na kanwie samej Paktofoniki, zaraz po oficjalnym zakończeniu działalności tamtej grupy.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
10 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
35 zł

Pokahontaz jest jedną z ważniejszych formacji hip-hopu polskiego i wraca do miasta Wrocław! Grupa wystąpi przed Wami już 10-go listopada 2018 roku, w Gotyckiej Sali Starego Klasztoru, znajdującej się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych. Koncert w granicach trasy, która promuje nowe wydawnictwo, noszące tytuł: "Reset".

Pokahontaz to formacja, która powstała w roku 2003 w mieście Katowice na kanwie samej Paktofoniki, zaraz po oficjalnym zakończeniu działalności tamtej grupy. W składzie grupy znajdują się trzej byli członkowie PFK, czyli Rahim (znany również jako Straho - producent muzyczny oraz raper), Fokus (także raper oraz muzyczny producent) i DJ Bambus (inaczej Be-De-Jot czy BDJ, który jest oficjalnym dj-em zespołu).

Od roku 2012 w koncertowe trasy z artystami rusza także Minix, który jest beatboxerem oraz producentem muzycznym, brat Rahima), zaprezentuje beatboxowo-wokalny showcase. Rok 2017 - na miejsce Bambusa do zespołu dołączył DJ West. Pokahontaz zaczyna intensywne prace nad swoim czwartym wydawnictwem 6-go czerwca na MaxFloRecTV, gdzie trafił singiel zwiastujący nową płytę. Natomiast w utworze „Kalendarze” pojawił się Gość. To Tymek, który jest przedstawicielem młodego pokolenia rapowego, z Opolszczyzny. Zaś wideo, które towarzyszy piosence zostało nakręcone w Katowicach, w całości.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Za bit odpowiada ponownie White House. Duet jest producentem 4-go albumu grupy Pokahontaz. Wierni fani zespołu długo nie muszą czekać na kolejną dawkę muzyki. Trochę więcej niż miesiąc od premiery wspomnianych "Kalendarzy" w sieci pojawił się kolejny już singiel. Nosi on tytuł: „Stawiam dziś” i jest to kolejna odsłona wydawnictwa, które nadchodzi. Utwór, podobnie do poprzednich, mocno stylistycznie nawiązuje do brzmień oldschoolowych oraz samplowanych bitów. Sam Rahim zapewnia, jest równocześnie reprezentatywny pod cały album. Klimatyczne wideo powstawało w dwóch dzielnicach Kopenhagi - Christianii i Nørrebro.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl