Pokahontaz - koncert
Muzyka Pokahontaz ma w sobie wpływy szeroko pojmowanej elektronicznej muzyki z tekstami, które koncentrują się przede wszystkim na wykonawczym warsztacie.
Gdzie?
Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
Obozowa 85, 01-425 Warszawa
Kiedy?
21 czerwca 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Pokahontaz, w granicach festiwalu, pod tytułem: "Od Bikiniarzy do Hipsterów część druga".

Pokahontaz to polski muzyczny zespół, który wykonuje hip-hop. Powstał w roku 2003, w mieście Katowice na bazie rozwiązanego wcześniej trio - Paktofonika. Do grupy należą raperzy Fokus i Rachim, a także DJ Bambus. Natomiast twórczość formacji charakteryzuje głównie odejście od dość typowego dla krajowej sceny hip-hopowej, opartej na konfrontacji oraz nacisku na artystyczny przekaz. Muzyka Pokahontaz ma w sobie wpływy szeroko pojmowanej elektronicznej muzyki z tekstami, które koncentrują się przede wszystkim na wykonawczym warsztacie.

Projekt został dofinansowany dzięki środkom Ministra Kultury oraz Dziedzictwa Narodowego pochodzącym z Funduszy Promocji Kultury w granicach programu, pt.: „Muzyka” (realizacja - Instytut Muzyki oraz Tańca).

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Mogą Państwo odbierać wejściówki osobiście w placówkach przy ulicy Działdowskiej 6, a także w Domu Społecznym, przy ulicy Obozowej 85, w godz. funkcjonowania. Żeby dać równe szanse zainteresowanym, to jedna osoba ma prawo odebrać jedynie dwie wejściówki na koncert. Niestety nie przyjmujemy rezerwacji wstępnych. Jakaś część biletów ma być w dystrybucji na fanpageu formacji. Jeżeli nie rozdamy ich wszystkich wcześniej, również będą dostępne przed koncertem.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 21-go czerwca 2019 roku, do warszawskiego Ośrodka Kultury imienia Stefana Żeromskiego w Dzielnicy Wola. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl