Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Pogodno w Prozie - koncert

Pogodno w Prozie - koncert
 
Jest to płyta elektryczna, ekstatyczna oraz emanująca wielką emancypacyjną siłą.
gdzie?PROZA Klub Wrocławskiego Domu Literatury
Przejście Garncarskie 2, 50-107 Wrocław
kiedy?24 listopada 2017 od 20:00
za ile?40 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert formacji Pogodno, który ma promować album, pod tytułem: "Sokiści pragną miłości". Wydarzenie odbędzie się już 24-go listopada 2017 roku, we wrocławskim Klubie Proza, znajdującym się przy ulicy Przejście Garncarskie 2, o godzinie 20:00.

Grupa Pogodno zaraz po wydanym krążku, pt.: "Plemnik" w roku 2011 zamilkła aż na sześć lat. Jednak wszyscy, którzy myślą, że panowie z formacji w tym czasie nic nie robili konstruktywnego - są w błędzie. Był za to wysyp albumów, ale z innymi składami, były również świetne muzyczne ilustracje do filmów oraz do przedstawień teatralnych, koncerty, życie z przygodami w ultra-kolorach. Później nadeszła tęsknota do kolegów z zespołu, co zaowocowało nowym krążkiem. Każdy poprzynosił to co mógł i co miał w swym skarbczyku. Banknoty i zaskórniaki, z których powstał album, noszący tytuł: "Sokiści chcą miłości". Jest to płyta elektryczna, ekstatyczna oraz emanująca wielką emancypacyjną siłą. Potrafi z wdziękiem wskazać prawdę zupełnie jak promienie słoneczne.

Nie ma wolności jeśli nie ma miłości. I odwrotnie. Wspaniałe bity, które zespół mierzy w bpm, przesterowana gitara, a także riff, który skrzętnie wymyka się utartym schematom. Znajdziecie tutaj Państwo również bas spajający i unoszący muzykę zupełnie jak planeta Ziemia - to na krążku Brawurowy Aspekt Smaku. Malujące różnymi barwami klawisze są na płycie Bezstronnym Antidotum. Wszystko to jest Kosmiczną Siłą a zarazem Miłością, która ratuje wszystkich, ratuje świat.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Skład zespołu Pogodno: grający na perkusji - Jarosław Kozłowski, bas - Michał Pfeif, gud wajbrejszon oraz logistyka - Łukasz Tic, klawisze oraz pochodne - Marcin Macuk, śpiewanie i gitara - Jacek Szymkiewicz, Marcin Bors - niezaprzeczalny mistrz masteru, a także miksu, który wszystko to składa i rozjaśnia.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl