Pogodno Sfinks700 - koncert
Formacja, która właśnie odrodziła się jakby feniks z popiołów i to w swym najsilniejszym składzie: Michał Pfeif, Jacek Szymkiewicz, Marcin Macuk oraz Jarosław Kozłowski
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
14 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

W roku 2018 minie szesnaście lat od kiedy ukazał się singiel, pod tytułem: „Orkiestra”, jeden z największych hitów zespołu, pod nazwą Pogodno.

Formacja, która właśnie odrodziła się jakby feniks z popiołów i to w swym najsilniejszym składzie: Michał Pfeif, Jacek Szymkiewicz, Marcin Macuk oraz Jarosław Kozłowski uznanym przez wielu za najwspanialszy zespół koncertowy w Polsce. A w międzyczasie członkowie zespołu Pogodno zajmowali się produkowaniem oraz pisaniem piosenek przeznaczonych dla innych wykonawców, między innymi dla: Nosowskiej, Brodki, Natalii Nykiel, czy też dla Marka Dwojaka, jak również grywali w formacjach BiFF, Hey, a także Zbigniew Wodecki i Mitch i Mitch.

W trakcie koncertu Pogodno będą Państwo mogli usłyszeć materiał premierowy, pochodzący z nowego albumu, noszącego tytuł: „Sokiści chcą miłości”, jak również kilka starszych piosenek, ale w nowych aranżach.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 14-go kwietnia 2018 roku, do sopockiego Klubu Sfinks 700, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, natomiast bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl