Plini + Jakub Żytecki - koncert
Plini pochodzi z Sydney, bardzo lubi podróże, lubi też grać na gitarze, jeść, nagrywać, komponować, jak również wykonywać muzykę.
Gdzie?
Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
Kiedy?
15 sierpnia 2018 od 19:30
Za ile?
55 zł
Organizator
Knock Out Productions

Plini wystąpi przed Państwem w klubie krakowskim Kwadrat już 15-go sierpnia, a także 16-go sierpnia, w Hydrozagadce w Warszawie. Będzie to z całą pewnością świetna okazja, żeby w trakcie tych dwóch wieczorów sierpniowych podziwiać grę wirtuoza gitary z Australii.

Plini pochodzi z Sydney, bardzo lubi podróże, lubi też grać na gitarze, jeść, nagrywać, komponować, jak również wykonywać muzykę. Zanim rozpoczął używanie swego imienia Plini był dobrze znany pod pseudonimem Halycon. Pełne personalia artysty brzmią: Plini Roessler-Holgate. Prócz tworzenia na swój własny rachunek dwudziesto sześcio latek jest także gitarzystą w formacji Intervals. Zanim w roku 2016 ukazał się jego pełnowartościowy album debiutancki "Handmade Cities", zdołał wydać kilka EP-ek, dzięki którym uzyskał on popularność. Po dziś dzień jego klipy z muzyką na popularnym serwisie internetowym YouTube obejrzano więcej niż szesnaście milionów razy. Muzykę artysty odnaleźć można na wszystkich ważnych platformach streamingowych. Jeżeli to Was nie przekonało póki co do Pliniego, być może przekona , iż komplementy do jego muzyki wypowiadał nawet legendarny Steve Vai. Zagrał także gościnnie solo na albumie Jakuba Żyteckiego, pod tytułem: "Wishful Lotus Proof" - piosenka: "Run!".

Jakub Żytecki jest dobrze znany miłośnikom grania progmetalowego, bo jest współzałożycielem cenionej także poza naszym krajem oraz nagrywającej dla wytwórni, pod nazwą: Season Of Mist formacji DispersE, z którą nagrał trzy albumy. Bez najmniejszych wątpliwości jest jednym z lepszych gitarzystów młodego pokolenia. Ma poza tym otwarty umysł na bardzo ciekawe dźwięki oraz nietuzinkową wyobraźnię, chociaż prywatnie zostaje bardzo skromnym człowiekiem.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go sierpnia, do krakowskiego Kwadratu, znajdującego się przy ulicy Skarżyńskiego S. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 55 złotych. Koncert organizuje Knock Out Productions.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl